Connect with us

Tuncer Dede

20 liralık tabloyu 20 bine satan hayırsever(!) Bankacı

Yayınlanma:

|

Rüşvetin belgesi olmaz ama belgelenince de fena oluyor. Bunu yapan Kamu bankası olunca kimse dillendirmiyor nedense!

Nasıl olsa ben müdürüm pardon müdüreyim bana bir şey olmaz zaten maddi menfaati de farklı takdikle elde ediyorum, haydi bakalım piyasa simsarları ve diğer dolandırıcılar getirin bana dosyaları dersen olacağı buydu. Fakat her ne hikmetse senin Bankanda bu tip işler çok fazla oluyor. Şube yetkileri de yüksek olunca değme keyfime. Son aylarda bu tip müdür  müdüreleri mercek altına aldım. Bunlar uslanmaz, huylu huyundan vaz geçmiyor!

KGF zamanı olunca şubende kuyruk olurdu, esnaf kredileri vs olunca yine kuyruk olurdu, odana girmek ne mümkündü. Tüm dolandırıcıların ablasıydın, odanda hep tablolar olurdu bu tablolar 20 liralık tablolardı, sözde hayır için satıyordun! Nerden bileyim senin hayırsever müdür olduğunu, ben bilmezdim ama tüm simsarlar biliyordu. O kadar hayırseverdiler ki, 20 liralık tabloyu 10-20-30 bin liraya alırlardı. Sanırsın ki müzayedeye gittin bastın parayı tabloyu aldın.

Duydum ki bu tip tablo, vazo vs satanlar baya varmış yalnız değilsin sektörde abla.

Fakat bu günlerde krediler durdu, taktik artık işe yaramıyor, geride kalan tablolar için başka taktikler bulun artık.

Kurulu rüşvet düzeni şikayet ile çöküyor :

Limit onaylanıyor sonra limitin durumuna tablo satın alınıyor iyi mi! Sonra ne oluyor bu tablocu abla baltayı taşa vuruyor, iş akdi feshediliyor ve şube teftişe giriyor bir çok firmanın limiti kısıtlanıyor.

Diğer abi ve ablalar aman dikkat edin. Tamam biliyorum asla yapmazsınız ama yine de şeytan doldurur. Bankacı iseniz Bankacılık yapın banka sizin için paraya ulaşılacak araç haline gelir ise bilmeniz gereken bir şey var bankacılıkta hiçbir şey gizli kalmaz bir gün ortaya çıkar. Müşteriler de kendine kurulan fare tuzaklarına düşmesin diyeceğim ama nasılsa ödenmeyecek kredi ortada var ise nasılsa bizi dinlemeyecekler!

Online Pazarlama, Sosyal Medya, Online, Alışveriş

Tuncer DEDE – Deneyimli Bankacı

Okumaya devam et

GÜNCEL

AYNA ULUSLARARASI İNSANİ YARDIM DERNEĞİ BEYKOZ HALKINA BEYAZ EŞYA DAĞITTI

Yayınlanma:

|

Yazan:

İstanbul Beykoz’da bulunan virane evler ve bu evlerde yaşayan yoksul ve garibanların insanlık dışı şartlarda yaşamaları Beykoz’un gündemine bomba gibi düşmüştü.
Bu duruma duyarsız kalmayan Ayna Uluslararası İnsani Yardım Derneği 26.05 2024 tarihinde söz konusu olan yüzlerce virane eve ailelere Buz Dolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Tekerlekli Sandalye ve Akülü Tekerlekli Sandalye ile içerisinde 3000 TL yüklü olan yüzlerce alışveriş kartı dağıtarak. Beykoz halkının hem takdirini, hem de gönlünü ve duasını almayı başardı.
Dernek başkanı Remzi ÇIRA bu yardımların devam edeceğini söyledi.

Ayna Uluslararası İnsani Yardım Derneği başkanı Remzi ÇIRA ve yönetiminde Beykoz’un önde gelen ve sevilen isimlerinden Kadir Kürşat ARSLAN, Salih DURSUN,  Yahya ERDEM’le birlikte Sedat ARSLAN, Rahman EMANET,  Can ERDEM, Tevfik GÜL, Nedim YILDIZ, Kerim ÇINAR, Ali KIRCA, Kadem BAL ve Vedat AVCI ve birçok gönüllü değerli isim yer almakta.

Okumaya devam et

BANKA HABERLERİ

QNB FİNANSBANK gönüllüleri yürekleri ısıtmaya devam ediyor!

Yayınlanma:

|

Yazan:

Bankacılar deprem bölgesini unutmadı QNB Finansbank çalışanlarindan Ayna Uluslararası İnsani Yardım Derneği başkanı Remzi ÇIRA ve ekip arkadaşları kurban bayramı öncesi deprem bölgesi Hatay Kırıkhan da bulunan Özel eğitim uygulama okulu 1.ve 2. Kademe öğrencilerinin tamamı olan 104 otizmli ve down sendromlu özel çocuklar için bayramlarık alışverişini tamamladılar.

Banka çalışanlarınında destek verdiği projelerine bir yenisini daha ekleyen Remzi ÇIRA ve ekip arkadaşları bir projeyi daha tamamlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ekleyerek en büyük destekçilerinin QNB Finansbank İK Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar‘ın olduğunu, Ayna Uluslararası İnsani Yardım Derneği’ne Laptop ve ofis mobilyaları bağışı yapan Qnb Finansbank yöneticilerine teşekkürlerini ileterek sözlerini tamamladı.

bankavitrini.com ailesi olarak bizlerde bütün bankacıların sesi olmaya çalışan Ayna Uluslararası İnsani Yardım Derneğine başarılar diliyoruz.

****************

Bankacılardan bir iyilik Projesi: AYNA

GÖNÜLLÜ BANKACILARIN DERNEĞİ YÜREKLERİ ISITTI

QNB Finansbank gönüllüleri Deprem Bölgesinde “Eğitime Katkı” yaptı

QNB Finansbank gönüllülerinden Deprem Bölgesinde örnek çalışmalar

Okumaya devam et

Erol Taşdelen

GÖNÜLLÜ BANKACILARIN DERNEĞİ YÜREKLERİ ISITTI

Yayınlanma:

|

Ramazan ayında Bankacılardan oluşan gönüllülerin  kurduğu ve yine aynı mübarek ay içerisinde faaliyete geçtiğimiz AYNA ULUSLARARASI İNSANİ YARDIM DERNEĞİ aracılığıyla Afrika’da Uganda’da 10.000 kişilik iftar yemeği verildi. Özellikle İstanbul Beykoz genelinde temel gıda yardımlarının yanı sıra zekat/fitre dağıtımı ve bayramlık destekleriyle 350 aileye ulaşıldı, 60 evladımızın yüzü güldürüldü

Ayna Uluslararası İnsani Yardım Derneği Adına açıklama yapan Remzi ÇIRA “Ekibimizde QNB Finansbank’ta halen aktif biçimde görev alan H.İzzet Ünlü, Kadir Dursun, yine Finansbank’tan emekli olan olan T.Dede ve C.Erdin gibi isimlerle mazlumların yanında olmaya devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Remzi ÇIRA, “bu bağlamda maddi manevi desteklerini bizden hiç esirgemeyen değerli QNB Finansbank çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederken bankacılığın sadece masa başında çalışmaktan ibaret olmadığını, adını koyduğumuz gibi ‘vicdanımızın Aynası‘ olduğunu gösterebilmek adına derneğimize tüm bankacı arkadaşlarımızı bekliyoruz” şeklinde destek verilmesi için çağrıda da bulundu.

Bankacılardan bir iyilik Projesi: AYNA

QNB Finansbank gönüllüleri Deprem Bölgesinde “Eğitime Katkı” yaptı

QNB Finansbank gönüllülerinden Deprem Bölgesinde örnek çalışmalar

 

 

 

Okumaya devam et

KATEGORİ

FARK YARATANLAR

FARK YARATANLAR

ALTIN – DÖVİZ

Altın Fiyatları

KRIPTO PARA PİYASASI

BORSA

TANITIM

FACEBOOK

Popüler

www bankavitrini com © "BANKA VİTRİNİ Portal"da yayımlanan, BANKA VİTRİNİ'nde yer alan yazar ve çevirmenlerine ait herhangi bir yazı, çeviri, makale ve haber izin alınmadan basılı olarak ya da internet ortamında kullanılamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz kullananlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır. "BANKA VİTRİNİ Portal"da yayımlanan tüm özgün yazıların içeriğinden yazarları sorumludur. www.bankavitrini.com'da yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Yer alan yazılarda herhangi bir yatırım aracı; Hisse Senedi, kripto para biriminin veya dijital varlığın alım veya satımını önermiyor. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Lütfen transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kaybın sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. © www.paravitrini.com Copyright © 2020 -UŞAK- Tüm hakları saklıdır. Özgün haber ve makaleler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu korumasındadır.