Connect with us

VİDEO Vitrini

Prof. Dr. Yılmaz : KDV indirimleri, KKM kur farkı, konut fiyatlarındaki artış….

Yayınlanma:

|

Prof. Dr. Binhan Elif Yılmaz, BloombergHT Radyo’da Dr. Barış Esen’in sorularını cevapladı. KDV indirimleri, KKM kur farkı ve konut fiyatlarındaki artışın etkilerini değerlendirdi.

Okumaya devam et

BANKA HABERLERİ

ATİLLA YEŞİLADA: Bankalar tehdit altında mı?

Yayınlanma:

|

Yazan:

Ekonomist Atilla Yeşilada Mesele Ekonomi-Zor Görev’de Semih Sakallı ile ABD’deki Silikon Vadisi Bankası’nın batmasıyla artan riskleri, Türkiye’de bankaların durumunu ve ekonomideki son tartışmaları konuştu.

İyi seyirler…

00:00 Merhaba

01:20 Cambly Kids’te en çok beklenen, en büyük indirim başladı!

03:10 Silikon Vadisi Bankası’nın batması ne anlama geliyor?

07:10 Türkiye’de bankacılık sektöründe risk var mı?

11:02 Bankalar için hangi faiz politikası daha iyi?

21:47 ABD’deki bankacılık krizi Türkiye’yi etkiler mi?

 

 

Okumaya devam et

VİDEO Vitrini

ER BAKIR – Denizli

Yayınlanma:

|

Yazan:

Okumaya devam et

VİDEO Vitrini

Gelişmekte olan ülkeler neden gelişmiş ülkelerden daha az borçlu

Yayınlanma:

|

Prof Dr. Binhan Elif YILMAZ ülkelerin dış borç sorununu ele alan zoom üzerinde gelen sorulara cevap verdi. Ülkelerin uyguladığı Para ve Mali politikaları ile Borçlanma stratejileri arasında bağlantı var mı? Kamu borç stokunu Milli gelire oranı niçin önemli? Gelişmiş ülkelerde borçlanma durumu nasıl? Borçlanma büyüme arasında ilişki var mı? Borçlanmada CDS’in önemi ne? ABD, Almanya, Japonya borçlanma yüksek olmasına rağmen Tahvilleri niçin hala talep görüyor?

Okumaya devam et

KATEGORİ

FARK YARATANLAR

FARK YARATANLAR

ALTIN – DÖVİZ

Altın Fiyatları

KRIPTO PARA PİYASASI

BORSA

TANITIM

FACEBOOK

Popüler

www bankavitrini com © "BANKA VİTRİNİ Portal"da yayımlanan, BANKA VİTRİNİ'nde yer alan yazar ve çevirmenlerine ait herhangi bir yazı, çeviri, makale ve haber izin alınmadan basılı olarak ya da internet ortamında kullanılamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz. İzinsiz kullananlar hakkında hukuki yollara başvurulacaktır. "BANKA VİTRİNİ Portal"da yayımlanan tüm özgün yazıların içeriğinden yazarları sorumludur. www.bankavitrini.com'da yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Yer alan yazılarda herhangi bir yatırım aracı; Hisse Senedi, kripto para biriminin veya dijital varlığın alım veya satımını önermiyor. Bu nedenle sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Lütfen transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve uğrayabileceğiniz herhangi bir kaybın sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. © www.paravitrini.com Copyright © 2020 -UŞAK- Tüm hakları saklıdır. Özgün haber ve makaleler 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu korumasındadır.